
Зарядний пристрій GP 48B 2АА
1 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: CHAR-018
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Зарядний пристрій GP 48B 2АА
Сила струму
2
Сила струму
2А
Напруга
48
Бренд
GP
Тип роз'ємів
RAC
Тип роз'єма зярядного пристрою
RAC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 20 мм |
| Маса | 1 г |
| Напруга заряджання | 42 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 2 А |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴
