
Міні електроплита, Плита електрична настільна дискова на дві конфорки, Плита кухонна переносна RP-16
791 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4y67241b
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Міні електроплита, Плита електрична настільна дискова на дві конфорки, Плита кухонна переносна RP-16
📌 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
📌 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
📌 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- 🔸 Тип:Електрична
- 🔸 Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- 🔸 Напруга, В:220
- 🔸 Потужність, кВт:2
- 🔸 Вага в упаковці:2,6 кг
- 🔸 Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат
- 🔸 Країна-виробник:Китай
- 🔸 Тип встановлення:Настільні
- 🔸 Країна реєстрації бренду:Україна
- 🔸 Кількість конфорок:2
- 🔸 Сфера використання:Для дому
- 🔸 Вага:2,3 кг
- 🔸 Матеріал плитки:Сталь
- 🔸 Колір:Сірий
- 🔸 Виробник:ViLgrand
- 🔸 Тип керування:Механічне


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм мм |
| Товар | Електрична кухонна плита з двома грудками, надійна настільна плита для дому RP-16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴







