-2%

Велосипед AL 29" SPACE PHAETON DD FR рама-18" сріблясто-червоний 2025
9 202 ₴
9 002 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-SP-29-068
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед AL 29" SPACE PHAETON DD FR рама-18" сріблясто-червоний 2025
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.5 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 18" |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 29" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 002 ₴