
Велосипед з електроприводом 29" ST Formula eHEAVY DUTY DD FR рама-19" 36B 12.5А*г 500Вт сіро-червоний (матовий) YS 9051-9 matt 202
29 260 ₴
- Немає в наявності
- Код: ELB-FR-29-228
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед з електроприводом 29" ST Formula eHEAVY DUTY DD FR рама-19" 36B 12.5А*г 500Вт сіро-червоний (матовий) YS 9051-9 matt 2025
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість | 31 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 6 час |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 260 ₴