
Військова сумка ЗСУ чоловіча сумка слінг, Чоловіча тактична сумка і підсумка тактична JM-60
461 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3u6d8qdi54
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Військова сумка ЗСУ чоловіча сумка слінг, Чоловіча тактична сумка і підсумка тактична JM-60
🔹 Тактична сумка-рюкзак через плече із кордури (камуфляж)
🔎 Ключові особливості:
- 🔸 Матеріал: водонепроникна Cordura 900D
- 🔸 Вентильована спинка, дихаючий матеріал
- 🔸 3 основних відділення + потайна кишеня
- 🔸 Система MOLLE для навісного спорядження
- 🔸 Надійна блискавка, регульований ремінь до 140 см
- 🔸 Задній фіксатор на пояс — для щільного прилягання до тіла
- 🔸 Формат: сумка-трансформер — носиться як рюкзак або через плече
🔎 Опис:
🔹 Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів. Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку.
🔹 Сумка легко трансформується у рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, яка швидко регулюється пряжкою. Багато відділень та кишень дозволяють раціонально організувати простір. Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Об'єм | 8 л мл |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Сумка чоловіча брезентова military, тактична нагрудна сумка для чоловіків Тактична на груди JM-60 |
| Колір | Камуфляж |
| Ширина | 18 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴








