Зарядний пристрій сумісний з батареями 48В та роз'ємом DC 2.1.
Список сумісних батарей: BTR-028; BTR-062; BTR-053
Сила струму
2
Сила струму
2А
Напруга
48
Тип роз'ємів
DC 2.1
Тип роз'єма зярядного пристрою
DC 2.1
Бренд
GP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 20 мм |
| Маса | 1 г |
| Напруга заряджання | 54.6 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 2 А |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴

