
Велобіг 12 дюймів, Біговел дитячий від 3 років, Велосипед балансир дитячий без педалей IN-56
2 625 ₴
- Готово до відправки
- Код: 666sz151
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔎 Велобіг 12 дюймів, Біговел дитячий від 3 років, Велосипед балансир дитячий без педалей IN-56
💡 Беговел 1249G має магнієву полегшену раму, колеса внутрішньокамерні накачуються, діаметр коліс 12 дюймів.
💡 На спицях, на надувних колесах та ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake!
💡 Укомплектований заднім крилом. В комплекті даної моделі також додатково йде металева підставка під переднє колесо для того що б можна було б поставити велобіг на паркінг в положенні стоячи, особливо зручно так як беговел не мажеться і не займає багато місця, не потрібно вигадувати кріплення. Даний Беговел Він дуже легкий.
🔎 Комплектація:
- • заднє крило
- • металева підставка під переднє колесо (для паркування та зберігання)
- • Ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake
💡 Вага в коробці 5кг
💡 Вага без коробки 3,8 кг
💡 Розміри коробки: 72*13*37



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Виробник | Hammer |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Кількість коліс біговела | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Велобіг 12 дюймів, Дитячі велосипеди без педалей, Беговел для дітей, Біговел для малюків IN-56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 625 ₴



