
Двоколісний велосипед без педалей MAZERATI NB-03 12 дюйм., Дитячі велосипеди, Біго GH-47
3 091 ₴
- Немає в наявності
- Код: ni349x24bg2
💥 Двоколісний велосипед без педалей MAZERATI NB-03 12 дюйм., Дитячі велосипеди, Біго GH-47
🛠️ Магнезієва рама і магнезива передня вилка цього чудового балансу байка( велобігу) робить його дуже легким, міцним і практичним помічником для вас ваших дітей при ваших прогулянках на вело транспорті!
🛠️ У Конструкції рами передбачена спеціальна Майданчик-підставка для ніг дитини, щоб ваша дитина мала можливість поставити свої ніжки на цей майданчик під час фази вільного руху на вашому дивовижному балансі байку!
🛠️ Ваш баланс байк оснащений так само заднім ручним гальмом типу Banq Brake — що дає можливість дитині комфортно та безпечно пригальмувати її велобіг у будь-який момент!
🛠️ М’яке сидіння та надувні колеса на оригінальному велобігу NB-03 забезпечать комфорт та радість від їзди. Будьте впевнені, Ваша дитина буде в захваті від такого подарунка!
🛠️ Вага НІТО: 4кг
🛠️ Вага БРУТТО: 5,5кг



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Виробник | GH |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Кількість коліс біговела | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Велобіг 12 дюймів, Дитячі велосипеди без педалей, Дитячий велосипед прогулянковий, Біговелі GH-47 |
- Ціна: 3 091 ₴


