🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Пилосос без мішка ViLgrand VVC2247DC GL-19
📌 Надійність та якість за прийнятною ціною. Регулятор потужності і місткий (4) знімний пилозбірник робить пилосос VILGRAND VVC2247DC ідеальним помічником у боротьбі із забрудненнями підлог, килимових і текстильних поверхонь, а також ефективним для щоденного використання. добиратися до найважчих місць, і насадка для м’яких меблів.
📌 Пристрій оснащений системою «подвійний циклон», призначеною для всмоктування та розподілу як габаритних частинок сміття, так і дрібніших забруднень. Низький рівень шуму, автоматичне відтискання шнура, зручна ручка для перенесення та вертикальний тримач для паркування телескопічної труби забезпечують комфорт у використанні.
📌 Прибирання з побутовим пилососом VILGRAND VVC2247DC буде легким і швидким. Цінуйте ваші сили та час, вибирайте VILGRAND.
📌 Характеристики:
- ➕ Система “Подвійний циклон”
- ➕ Фільтрування акумуляторного пилососу: HEPA
- ➕ Габарити (ВхШхГ): 420 x 280 x 240 мм
- ➕ Країна виробництва: Китай
- ➕ Споживана потужність: 2200
- ➕ Прибирання: сухе
- ➕ Пилозбірник: контейнерного типу (без мішка)
- ➕ Рівень шуму: 74
- ➕ Матеріал телескопічної труби: хромований
- ➕ Довжина шнура: 5 м
- ➕ Тип: циклонний пилосос
- ➕ Вага: 5
- ➕ Обсяг пилозбірника: 4
- ➕ Регулювання потужності: на корпусі
- ➕ Колір: бордо
- ➕ Додаткові насадки: насадка щілинна, комбінована (підлога/килим), насадка для чищення м’яких меблів, текстилю


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Виробник | ViLgrand |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос без мішка ViLgrand VVC2247DC GL-19 |
- Ціна: 3 635 ₴









