
Велосипед з електроприводом 26" ST Dorozhnik eAQUAMARINE BH рама-17" 36B 12.5А*г 350Вт фіолетовий YS 902 2025
26 290 ₴
- В наявності
- Код: STK-D-26-341
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики
Тип міський
Електродвигун
Тип електродвигуна мотор-колесо
Потужність, Вт350
Експлуатаційні параметри
Дальність дії, км50
Максимальна швидкість, км/год35
Максимальна вантажопідйомність, кг100
Характеристики рами
Конструкція рамивідкрита (зручно для жінок)
Матеріал рами сталь
Основний колір рами фіолетовий
Характеристики ходової частини
Підвіска ригид (без амортизатора)
Характеристики коліс
Розмір ободів, "26
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2025 |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Заднє гальмо | Ножне |
| Зарядний пристрій | Да |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Переднє гальмо | Обідній механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 290 ₴