Велосипед з електроприводом 28" AL Formula eCURSOR MAN DD CS рама-20" 48B 17.5А*г 500Вт сріблясто-зелений YS 2498-1 2025
38 865 ₴
- Немає в наявності
- Код: ELB-FR-28-022
Велосипед з електроприводом 28" AL Formula eCURSOR MAN DD CS рама-20" 48B 17.5А*г 500Вт сріблясто-зелений YS 2498-1 2025Немає в наявності
38 865 ₴
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бренд велосипеда
Formula
Категорія велосипеду
Електровелосипеди
Діаметр колеса
28""
Кількість швидкостей
L2 R8
Рік
2025
Матеріал рами
AL
Тип амортизації
Хардтейл
Ростовка рами
20
Вилка
Амортизаційна з локаутом, cталь
Стать
Унісекс
Винос
Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306
Гарантія
10 років на раму, 1 рік на обладнання
Касета / трищітка
SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т
Задній перемикач
SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк.
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A
Модель велосипеда
eCURSOR MAN
Ободи
28
Педалі
Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236
Передній перемикач
SHIMANO FD-TZ500, 3x7 швидк.
Покришки
WANDA W2033
Зріст велосипедиста
178 - 185 см
Кермо
Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02
Ручки перемикання
Манетки L-TWOO A3 SL-V4008, 16
Ручки керма
Гріпси Diao DC-G142
Сідло
260*180 мм, CRO 3033
Країна виробник
Україна
Тип заднього гальма
Дискове механічне
Тип переднього гальма
Дискове механічне
Гальма
механічні, YINXING YX-DB-06
Шатуни
Алюмiнiй, під квадрат, 24-38T, HOX FSD-106
Вага велосипедиста
100 кг
Тип мотору
редукторний
Тип кріплення батареї
з кріпл. на раму
Максимальна швидкість
40
Напруга
48
Ємність батареї
17.5
Потужність мотору
500
Сторона приводу
задній
Багажник
Високоміцна сталь, чорний (матовий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2025 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Зарядний пристрій | Да |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Конструкція вилки | Пружинно-еластомірна |
| Максимальна вантажність | 100 кг |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Переднє гальмо | Дисковий механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 20" |
| Тип амортизації | Передний |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 865 ₴