-2%

Пуф-трансформер 5в1 Остін-4 велюр коричневий 1-0-9005
3 490 ₴
3 420,20 ₴
- В наявності
- Код: 4060030101005
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет обивки | Коричнева тканина (1) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420,20 ₴



