
Пи пилосос з контейнером для пилу Domotec MS-4404 4500 Вт, Потужний вертикальний пилосос BV-55
1 975 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8k51h36
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📣 Пи пилосос з контейнером для пилу Domotec MS-4404 4500 Вт, Потужний вертикальний пилосос BV-55
🛠️ Безмішковий циклонний пилосос Domotec MS-4404 призначений для ефективного сухого прибирання приміщень. Замість мішка для збирання пилу в корпусі пристрою використовується спеціальний контейнер, який відокремлює пил та бруд від потоку повітря за рахунок потужного циклонічного вихору. Завдяки цьому забезпечується висока ефективність збирання навіть при заповненому контейнері.
🛠️ Переваги:
- • Фільтр тонкого очищення HEPA утримує найдрібніші частинки пилу, забезпечуючи чисте повітря в приміщенні.
- • Універсальні насадки дозволяють прибирати пил з підлоги, килимів, меблів, важкодоступних місць і навіть штор.
- • Компактний та маневрений дизайн дозволяє зручно зберігати пилосос та легко переміщатися під час збирання.
- • Потужний двигун 4500W забезпечує відмінну продуктивність.
- • Контейнерна система збирання пилу замість мішків знижує витрати на витратні матеріали.
🛠️ Характеристики:
- • Напруга: 220V
- • Тип збирання: Суха
- • Фільтр: HEPA (тонкого очищення)
- • Тип пилозбірника: Контейнер (циклонна система)
- • Частота: 50-60Hz
- • Вага (нетто): 4.2 кг
- • Сила струму: 5.45A
- • Потужність всмоктування: 400W
- • Споживана потужність: 4500W
- • Вага (брутто): 4.7 кг
- • Виробник: Domotec
🛠️ Комплектація:
- • Вузька насадка для чищення кутів, щілин, штор, ламп та одягу
- • Фільтр HEPA
- • Фірмова упаковка
- • Пилосос Domotec MS-4404
- • Універсальна насадка “підлога/килим”
- • Телескопічна трубка
- • Гнучкий шланг


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 400 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 4500 Вт |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Циклонний контейнерний пилосос Domotec MS-4404 4500 Вт, Маленький потужний пилосос для дому BV-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴








