
Комплект крил HUASION 26" HN27F+HN27В з кольоровими смугами 26" MTB, пластикові Сірі
158 ₴
- В наявності
- Код: 4373
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект крил HUASION 26" HN27F+HN27В з кольоровими смугами 26" MTB, пластикові Сірі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | До подседельного штиря |
| Колір | Сірий |
| Заднє крило | |
| Вага заднього крила | 200 г |
| Довжина заднього крила | 40 см |
| Кріплення заднього крила | Підсідельний штир |
| Ширина заднього крила | 10 см |
| Переднє крило | |
| Вага переднього крила | 110 г |
| Довжина переднього крила | 27.5 см |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Ширина переднього крила | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴