
Велосипед з електроприводом 29" ST Formula eHEAVY DUTY DD рама-19" 36B 12.5 А·год 500 Вт сіро-червоний (м
32 919 ₴
- Немає в наявності
- Код: STK-FR-29-177
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Уцінка є невеличка коцка по покрасці
Стан Новий! Коробка з заводу!
Все працює!
Характеристики Електровелосипед Formula eHEAVY DUTY 29" Хардтейл 2024 з крилом St DD з багажем. 500 Вт 36B Ємність батареї — 12.5 Зрістування рами — 19" Діаметр колеса — 29" Напруга — 36 Потужність мотора — 500 Бренд велосипеда — Formula Матеріал рами — ST Матеріал виготовлення — Високоміцна сталь. Категорія велосипеда — Електровелосипед. Тип кріплення батареї — з кріпленням на раму Сторона привода — задн. Тип мотора – редуктор. Стать - Унісекс Тип амортизації — Хардейл
Стан Новий! Коробка з заводу!
Все працює!
Характеристики Електровелосипед Formula eHEAVY DUTY 29" Хардтейл 2024 з крилом St DD з багажем. 500 Вт 36B Ємність батареї — 12.5 Зрістування рами — 19" Діаметр колеса — 29" Напруга — 36 Потужність мотора — 500 Бренд велосипеда — Formula Матеріал рами — ST Матеріал виготовлення — Високоміцна сталь. Категорія велосипеда — Електровелосипед. Тип кріплення батареї — з кріпленням на раму Сторона привода — задн. Тип мотора – редуктор. Стать - Унісекс Тип амортизації — Хардейл
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Розмір рами | 19" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Час заряджання акумулятора | 6 час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 919 ₴
