
Професійна машинка для волосся Kemei, Машинка для різних стрижок акумуляторна, Тример бездротовий DW-59
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: z42788pc
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Професійна машинка для волосся Kemei, Машинка для різних стрижок акумуляторна, Тример бездротовий DW-59
💡 Характеристики
- ☑️ Нековзне покриття: є
- ☑️ Мінімальна довжина стрижки мм: 4
- ☑️ Матеріал корпусу: пластик
- ☑️ Матеріал леза: нержавіюча сталь
- ☑️ Кількість предметів: 18
- ☑️ Максимальна довжина стрижки мм: 12
- ☑️ Джерело живлення: акумулятор, USB порт
- ☑️ Тип приладу: Тример 18 в одному
- ☑️ Виробник: Kemei
💡 Комплектація
- ☑️ Тример з дисплеєм 18 в 1 Kemei KM-2313
- ☑️ Щітка для очищення
- ☑️ USB кабель для заряджання
- ☑️ Насадка бритва: для гладкого гоління
- ☑️ Насадки для стрижки різної довжини
- ☑️ Насадка триммер для носа та вух
- ☑️ Насадка триммер для створення акуратної бороди та вусів
- ☑️ Заводська упаковка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Надійна машинка для стриження Kemei, Бездротова машинка для стриження волосся Домашні машинки DW-59 |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Кількість насадок | 18 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴








