
Електрична машинка з насадкою для бороди Gemei, Машинка для стрижки бороді Стильна стрижки LK-25
302 ₴
241 ₴
- Готово до відправки
- Код: p4o87k2j5
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Електрична машинка з насадкою для бороди Gemei, Машинка для стрижки бороді Стильна стрижки LK-25
💡 Машинка-триммер для стрижки волосся Gemei GM-6046 – прилад, який дозволить у домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі; вусами, бородою.
💡 Машинка для стрижки волосся Gemei дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її без послуг парикмахера. Модель має низький рівень шуму і вібрації, завдяки чому Ви не відчуваєте ніякого дискомфорту під час роботи з тримарем.
💡 Набір для стрижки Gemei GM-6046 призначений для стрижки волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух.
💡 З набором для стрижки Gemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів та перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.
💡 За допомогою 3-х змінних насадок тримач Gemei GM-6046 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і ввімкнувши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.
💡 До набору для стрижки волосся Gemei включено спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.
💡 Машинка Gemei оснащена легким та ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
💡 Форма машинки Gemei GM-6046, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викликає жодних труднощів.
💡 Характеристики машинки-триммер для стрижки Gemei GM-6046:
- ✅ 3 насадки: 3,6,9 мм
- ✅ Ширина ножа: 40 мм
- ✅ Джерело живлення аккумулятор
- ✅ Ультрагостре лезо
- ✅ Ніж Т-подібний з нержавіючої сталі
- ✅ Антиківська ручка
- ✅ Вес: 230 г
- ✅ Година автономної роботи: 60 хв
- ✅ Ергономічна ручка
💡 Комплектація:
- ✅ Сетовий шнур
- ✅ Машинка для стрижки волосся GM-6046
- ✅ Коробка
- ✅ Щітка для очищення
- ✅ Масло
- ✅ Знімні насадки

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 9 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Перукарські машинки професійні Gemei GM-6046, Бездротова машинка для стриження для дому LK-25 |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
- Ціна: 241 ₴








