
Сумка підрамна трикутна дуже велика
263 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4197
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипедна прямокутна сумка-бардачок. Виготовлена з поліестеру. Має застібку-блискавку. Зручно кріпиться на раму за допомогою липучок. Розмір: 31*29*21 (см) Глибина 5 (см) Кольори в асортименті, уточнюйте в менеджера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 29 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 31 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 5 мм |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Особливості велосумки | Швидкознімне кріплення |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴
