
Сумка підрамна прямокутна середня
157 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4194
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипедна прямокутна сумка-бардачок. Виготовлена з поліестеру. Має застібку-блискавку. Зручно кріпиться на раму за допомогою липучок.
Розмір: 17 х 9 х 3 (см)
Кольори в асортименті, уточнюйте в менеджера
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Generic |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 9 см |
| Колір | Червоний |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴