
Колесо заднє 28 дюймів у складі на дорожній велосипед зі втулкою EAGLE на спиці 2 мм
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4186
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колесо заднє 28 дюймів у зборі на дорожній велосипед ХВЗ, Україна, Мінськ ММВЗ у зборі з втулкою EAGLE на спиці 2 мм Колесо в зборі на велосипед будь-якого дорожнього типу: Україна, лелека, ХВЗ або Дорожник — це колесо підходить на будь-який із цих велосипедів. Це колесо обладнане: Спица 2 мм; Характеристики: Гальмо — ножне Спиці — 2 мм Обід — 28" Матеріал обода — сталевий оцинкований Профіль обода — одинарний Внутрішня ширина обода — 24 мм Зовнішня ширина обода — 32 мм Вага — 1.750 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Веломайстер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Одностінний |
| Колір | Сірий |
| Ширина обода | |
| Ширина | 24 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр обода | 28" |
| Д | 27.5", 28" |
| Товщина спиць | 3 мм |
| Тип втулки | Под пятерик |
| Матеріал обода | Сталь |
| Спиці | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴




