Подарунок

Велосипед з електроприводом 28" AL Formula eCURSOR MAN DD рама-20" 48B 12.5 А·год 500 Вт сріблястий (матовий)
36 583 ₴
- Немає в наявності
- Код: ELB-FR-28-015
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 450 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед з електроприводом 28" AL Formula eCURSOR MAN DD рама-20" 48B 12.5 А·год 500 Вт сріблястий (матовий)»
Характеристики
Електровелосипед Formula eCURSOR MAN 28" Хардтейл 2024 з крилом Pl DD з багажником задн St 500 Вт 48B
Ємність батареї — 12.5
Зрістовка рами — 20"
Діаметр колеса — 28"
Напруга — 48
Потужність мотора — 500
Бренд велосипеда — Formula
Матеріал рами — AL
Матеріал виготовлення — алюміній
Категорія велосипеда — Електровелосипед.
Тип кріплення батареї — з кріпленням на раму
Сторона привода — задн.
Тип мотора – редуктор.
Стать - Унісекс
Тип амортизації — Хардейл
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Розмір рами | 20" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Час заряджання акумулятора | 6 час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 583 ₴




