Багажник стальной Ardis 24"-28" HGYJ-11C-2 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ardis |
| Тип багажника | Багажник |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Сумісність з гальмами | З обідними |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Затискач на пружинах | Так |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зажим на пружинах | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴
