-3%

Санки-трансформер на колесах дитячі Мрія 2024 колір: сіро-блакитний рейка: рожева
3 750 ₴
3 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3541-55
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Санки дитячі з механізмом висувних колісних шасі
Сфера застосування: для катання та перевезення дітей Матеріал: каркас — метал; сидіння — дерев'яні рейки; ремінь безпеки — ремінець стрічка
Колір: сіро-блакитний
Переваги:
- механізм висувних колісних шасі
- спинка та складана ручка
- поперечна рейка
- подовжена база
- ступенева підніжка
- ремінь безпеки
- гумові колеса на полозах для зручного транспортування
- вантажність санок: не >25кг
Габарити:
- в розкладеному вигляді (Д без ручки х Ш по спинці х по спинці): 820х390х420/480 мм
- висота санок по сидінню: 200/250мм
- сидіння (ДхШ): 450х290мм
- плоскі полози: 30х15мм
- висота з ручкою: 900/990мм
- в упаковці (ДхШхВ): 1050х380х300мм
Вага: 8,85 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-коляска |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Блакитний |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 25 см |
| Маса | 8.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 649 ₴