
Ручна ланцюгова пила для дерева, Малогабаритна пила на акумуляторі, Акумуляторні ланцюгові пилки AN-35
2 798 ₴
- Немає в наявності
- Код: ed97943
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚙️ Ручна ланцюгова пила для дерева, Малогабаритна пила на акумуляторі, Акумуляторні ланцюгові пилки AN-35
📌 Акумуляторна ланцюгова міні-пилка KRAFFTEC Model:6″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
📌 >
- • Мала вага та невеликі розміри
- • Низький рівень шуму
- • Захистний кожух
- • Міцний корпус
📌 Характеристика:
- • Тип акумулятора: Li-Ion
- • Ємність АКБ: 4000 мАч
- • Напруга АКБ: 36 В-2шт
- • Довжина шини: 150 мм.
- • Крок ланцюга: 1/4″
- • Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
📌 Комплектація:
- • Ключ для монтажу шини та ланцюга
- • Акумуляторна міні пила
- • Зарядний пристрій
- • Дві батареї
- • Посібник користувача
- • Пластиковий кейс
📌 Акумуляторний секатор KRAFFTEC Model:2.5 Specification – високоякісний продуктивний інструмент для догляду за садом, який застосовується для обрізання гілок дерев та чагарників завтовшки до 25 мм
📌 Особливості:
- • Гнучкий у використанні, легко обертати, безпечний та надійний, простий в обслуговуванні, легко обслуговувати
- • Практично безшумна робота
- • гострі ножі, виготовлені з високоміцної сталі
- • Якість обрізки може відповідати всім садівницьким вимогам, повна відсутність люфту при зсуві.
- • Висока якість + висока ефективність
- • Розумний перемикач для запобігання травмам, натисніть перемикач двічі в швидкій послідовності під час запуску



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 150 мм |
| Виробник | Krafftec |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 |
| Товар | Потужна садова пилка, Ручна пила із шиною, Дачна пилка, ланцюгова пила з довговічним акумулятором AN-35 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятора | 36 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 798 ₴








