
Передній кошик зі швидкознімним кріпленням CK-8024 Чорна
489 ₴
- В наявності
- Код: 4018
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній кошик зі швидкознімним кріпленням CK-8024 Чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Ardis |
| Тип багажника | Кошик |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Сумісність з гальмами | З дисковими, З обідними |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Затискач на пружинах | Ні |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 20 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зажим на пружинах | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴
