
Ліхтар налобний KX-303 з червоним світлом COB XPE
263 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3921
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Налобний ліхтар дуже зручний у використанні, тому що залишає руки вільними і дозволяє легко увімкнути та вимикати світло за допомогою жестів рукою, не вимагаючи натискання кнопок. Це особливо зручно, коли руки зайняті чи брудні
Ліхтар світить білим і червоним світлом, яке перемикається двома окремими кнопками: біле світло (9СOB максимальне, 9СOB мінімальне, 9СOB миготливе), червоне світло (2XPE максимальне, 2XPE мінімальне, 2XPE миготливе)
Пристрій кріпиться до голови за допомогою міцної, м'якої та еластичної стрічки кріплення, яка регулюється за розміром і не спадає під час експлуатації.
Тому ця модель ідеальна на відкритій місцевості, у лісі чи горах.
Змінний літій – іонний елемент живлення заряджається через кабель USB-Type C роз'ємом, будь-яким пристроєм, що має USB вихід (зарядний для телефону, комп'ютер, ноутбук, автомагнітола)
Акумуляторні ліхтарі зручні тим, що їх використання не потрібно постійно купувати батарейки.
Не підключайте пристрій під час заряджання – можуть перегоріти внутрішні деталі.
Основа ліхтаря виготовлена з міцного пластику, стійкого до механічних пошкоджень та ударів, покритого вологозахисним пилом-відштовхувальною оболонкою.
Характеристики:
Основні
Виробник Bailong
Країна виробник Китай
Матеріал корпусу Пластик
Світловий потік 140 лм
Новий
Тип діода XPE+COB
Тип заряду Type-C
Тип лампи Світлодіодна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Дальність світлового променя | 110 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, micro USB, Від мережі |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Пилостійкий, Водонепроникний, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 97 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип діода | XPE + COB |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 82 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴






