
Компресор 12 вольт 12V, Компресор насос для машини, Автомобільний компресор 12в підкачки шин DZ-22
554 ₴
- Немає в наявності
- Код: dr34181wv
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🏆 Компресор 12 вольт 12V, Компресор насос для машини, Автомобільний компресор 12в підкачки шин DZ-22
🛠️ Компактний компресор-це необхідне обладнання для вашого автомобіля та гаража. Пристрій стане в нагоді, особливо якщо ви виявите, що раптово рівень тиску в колесах вашого автомобіля або мотоцикла занадто низький, що може вплинути на вашу безпеку, а майстерня вулканізації не працює або її немає поруч. Компресор TRACER RES-02ML швидко та ефективно наповнить повітря шиною будь-якого розміру.
🛠️ Універсальне застосування
🛠️ Використовуючи компресор TRACER, ви швидко надуваєте шини не тільки на легковому автомобілі, велосипеді чи мотоциклі, але також можете наповнити повітря кулькою, матрацом або надувною іграшкою для води для вашої дитини. Просто використовуйте одну з трьох насадок, що входять до комплекту компресора.
🛠️ Зручне використання
🛠️ Використання компресора TRACER замість традиційного насоса надзвичайно просто та швидко. Просто підключіть пристрій до джерела живлення, тобто до роз’єму прикурювача автомобіля, і він вже готовий до роботи. Поточний тиск повітря від 0 до 10 бар можна прочитати, подивившись на вбудований манометр. Вбудована світлодіодна лампа використовуватиметься для освітлення накачаного колеса, а також зробить вас помітнішим при усуненні нічних збоїв.
🛠️ Специфікація:
- ✅ довжина кабелю живлення 3 м.
- ✅ ручний індикатор.
- ✅ потужність 100W.
- ✅ автомобільний компресор з додатковими 3 наконечниками в комплекті.
- ✅ живлення від прикурювача 12V.
- ✅ вбудована світлодіодна лампа (ліхтарик).
- ✅ продуктивність 25 л/хв.
- ✅ довжина лінії насоса 60 см.
- ✅ максимальний тиск 10 бар.


| Основні | |
|---|---|
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двопоршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Додаткові характеристики | Потужність 100 Вт |
| Максимальний тиск | 10 атм бар |
| Максимальний споживаний струм | 25 А |
| Манометр | Аналоговий (бар) |
| Напруга | 12 В В |
| Особливості | Манометр |
| Продуктивність | 90 літрів/хв |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип насоса | Електричний |
| Цикл роботи | 30 хвилин |
| Товар | Портативний насос 12V, повітряний компресор 12 вольтів, Портативний повітряний насос DZ-22 |
- Ціна: 554 ₴



