
Пила ручна акумуляторна для високого зрізання, Ручна пила з шиною, Міні-пилка-сучкоріз PE-91
1 105 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 49443lc
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Пила ручна акумуляторна для високого зрізання, Ручна пила з шиною, Міні-пилка-сучкоріз PE-91
🔹 Акумуляторна ланцюгова пилка відмінно підходить для обрізки дерев та чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів, а також для невеликого будівництва з дерева.
🔹 Потужний двигун
🔹 Пила має вбудований електродвигун, що забезпечує високу продуктивність. Завдяки цьому інструмент здатний різати невеликі гілки, квадратні та круглі пиломатеріали.
🔹 Пилу потрібно всього 10 секунд, щоб розпиляти колоду діаметром 6 см.
🔹 Пильне коло швидко і чисто ріже, що робить інструмент ідеальним для точних різів.
🔹 Ергономічна та зручна
🔹 Пила володіє зручною ковзною рукояткою, а також ергономічною формою, яка забезпечує високий рівень комфорту при роботі.
🔹 Ви завжди зможете стежити за різом завдяки асиметричній конструкції пристрою.
🔹 Універсально
🔹 Пила ідеально підходить для різання деревини, гілок та очищення дерев і може використовуватися як чоловіками, так і жінками.
🔹 Характеристики:
- 🔹 Матеріал рукоятки: АБС-пластик
- 🔹 Вага: 945 г
- 🔹 Тип акумулятора: Літій-іонний
- 🔹 Напруга: 24 В
- 🔹 Додаткові характеристики: різання: 60 мм
- 🔹 Ємність акумулятора: 2000 мАч
- 🔹 Упаковка: Картонна коробка
- 🔹 Матеріал: АБС-пластик, нержавіюча сталь
- 🔹 Розміри (ДхШхВ): 34х12х11 см
- 🔹 Колір: Чорний
- 🔹 Вага в упаковці: 1,3 кг
- 🔹 Живлення: Акумулятор
- 🔹 Розміри в упаковці: 23х13, 5см
🔹 Комплектація:
- 🔹 Акумулятор, 2шт
- 🔹 шина – 1 шт.,
- 🔹 зарядний пристрій,
- 🔹 ланцюг – 1 шт. ,
- 🔹 ключ для затискання ланцюга – 1 шт.


| Основні | |
|---|---|
| Довжина шини | 100 мм |
| Виробник | Makita |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 |
| Довжина пропилу, (мм) | 100 |
| Товар | Ручна садова електропила 10, Акумуляторна ручна обрізка, Пила з поперечним двигуном PE-91 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятора | 20 В |
- Ціна: 1 105 ₴








