
Акумуляторна ланцюгова пила хорошої якості, Міні пила електрична Ручна ланцюгова для дерева DX-52
1 094 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: f79899q
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Акумуляторна ланцюгова пила хорошої якості, Міні пила електрична Ручна ланцюгова для дерева DX-52
🎯 Акумуляторна ланцюгова пилка відмінно підходить для обрізки дерев та чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів, а також для невеликого будівництва з дерева.
🎯 Потужний двигун
🎯 Пила має вбудований електродвигун, що забезпечує високу продуктивність. Завдяки цьому інструмент здатний різати невеликі гілки, квадратні та круглі пиломатеріали.
🎯 Пилу потрібно всього 10 секунд, щоб розпиляти колоду діаметром 6 см.
🎯 Пильне коло швидко і чисто ріже, що робить інструмент ідеальним для точних різів.
🎯 Ергономічна та зручна
🎯 Пила володіє зручною ковзною рукояткою, а також ергономічною формою, яка забезпечує високий рівень комфорту при роботі.
🎯 Ви завжди зможете стежити за різом завдяки асиметричній конструкції пристрою.
🎯 Універсально
🎯 Пила ідеально підходить для різання деревини, гілок та очищення дерев і може використовуватися як чоловіками, так і жінками.
🎯 Характеристики:
- 🔸 Упаковка: Картонна коробка
- 🔸 Розміри (ДхШхВ): 34х12х11 см
- 🔸 Вага в упаковці: 1,3 кг
- 🔸 Матеріал рукоятки: АБС-пластик
- 🔸 Колір: Чорний
- 🔸 Матеріал: АБС-пластик, нержавіюча сталь
- 🔸 Тип акумулятора: Літій-іонний
- 🔸 Напруга: 24 В
- 🔸 Ємність акумулятора: 2000 мАч
- 🔸 Додаткові характеристики: різання: 60 мм
- 🔸 Вага: 945 г
- 🔸 Живлення: Акумулятор
- 🔸 Розміри в упаковці: 23х13, 5см
🎯 Комплектація:
- 🔸 ланцюг – 1 шт. ,
- 🔸 ключ для затискання ланцюга – 1 шт.
- 🔸 Акумулятор, 2шт
- 🔸 шина – 1 шт.,
- 🔸 зарядний пристрій,


| Основні | |
|---|---|
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Makita |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пропилу, (мм) | 100 |
| Товар | Якісна мініпилка ланцюгова, ланцюгова пила для дачі, Мініпила з перезаряджуваною батареєю DX-52 |
| Час заряджання акумулятора | 60.0 |
- Ціна: 1 094 ₴








