
Міні-ланцюгова пила для дачі Domotec, Маленька ланцюгова пилка для дерева Міні-ланцюгова пила саду DX-54
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298fai16
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Міні-ланцюгова пила для дачі Domotec, Маленька ланцюгова пилка для дерева Міні-ланцюгова пила саду DX-54
✨ Характеристики:
- 🔸 Матеріал ланцюга: високовуглецева сталь.
- 🔸 Довжина шини: 8 дюймів
- 🔸 Потужність: 550 Вт
- 🔸 Тип ланцюга 1/8 дюйма
- 🔸 Максимум. Довжина різання 150 мм-200 мм
- 🔸 Довжина стрижня 8-дюймовий стрижень та ланцюг
- 🔸 Швидкість обертання: 5 м/с (3000 об/хв)
- 🔸 Акумулятор: 48V,
✨ Комплектація:
- 🔸 Рукавички – ні
- 🔸 Додатковий ланцюг – ні
- 🔸 Акумулятор 48В Li-ion – 2 шт.
- 🔸 Ланцюг для шини 8 дюймів – 1 шт.
- 🔸 Кейс-1 шт.
- 🔸 Шина 8 дюймів – 1 шт.
- 🔸 Акумуляторна пилка Domotec– 1 шт.
- 🔸 Зарядний пристрій – 1 шт.
✨ 1. Акумуляторна ланцюгова пилка 8 дюймів зі знімною батареєю заряджається лише спеціальним зарядним пристроєм, що йде в комплекті. Зарядний пристрій, який підходить до однієї батареї, може призвести до займання іншої батареї.
✨ 2. Акумуляторна ланцюгова пилка 8 дюймів використовується тільки із спеціально розробленою для неї батареєю. Використання інших акумуляторів може призвести до займання.
✨ 3. Працюйте у неслизькому безпечному взутті. Не надягайте вільний одяг чи прикраси. Тримайте подалі від рухомих частин пристрою ваше волосся, одяг та рукавички.
✨ 4. Уникайте випадкового запуску пилки. Переміщення пристрою з утриманням пальця на кнопці «Пуск» або встановлення батареї з кнопкою «Пуск» призведе до нещасного випадку.


| Основні | |
|---|---|
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Domotec |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Товар | Портативна ланцюгова пила на акумуляторі Domotec, акумуляторна пила зі змінними акумуляторами DX-54 |
| Час заряджання акумулятора | 60.0 |
- Ціна: 1 999 ₴








