
Насос для перекачування дизпалива 12 вольт 12В 12v 12л/мин, Електронасос для перекачування палива LA-96
398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 523lx79
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📣 Насос для перекачування дизпалива 12 вольт 12В 12v 12л/мин, Електронасос для перекачування палива LA-96
⚡ Насос для перекачування дизпалива від компанії “Rewolt”. Серія занурювальних паливоперекачувальних насосів 38 діаметра на 12в і 24в. Дані насоси чудово зарекомендували себе в Україні завдяки своїй низькій ціні, хорошій продуктивності та довговічності.
⚡ На відміну від аналогів насоси від компанії “Rewolt” вже обладнані додатковим фільтром у вигляді алюмінієвої сітки, що допомагає уникнути засмоктування сторонніх матеріалів у насос а також збільшує їх термін роботи.
⚡ Особливості:
- ➕ Корпус насоса нержавіюча сталь.
- ➕ Не використовуйте насос для твердих рідин, як бензин або розчинник;
- ➕ У комплекті підручник з використання;
- ➕ Насос підходить для перекачування рідкого масла, дизельного палива, мазуту та води;
- ➕ Насос підключається до постійного струму 12;
- ➕ Підходить для стандартних бочок;
⚡ Характеристики:
- ➕ 4 опори-ніжки для стійкості у вертикальному положенні;
- ➕ Вага: 320 гр;
- ➕ Струм: 7A;
- ➕ Фільтр: алюмінієва сітка;
- ➕ Максимальний робочий струм: 1.5 А;
- ➕ Довжина кабелю: 3 м;
- ➕ Зовнішній діаметр: 55 мм;
- ➕ Максимальна подача палива: 6 м;
- ➕ Напруга: 12В;
- ➕ Довжина кабелю живлення з “крокодилами”: ~2 м;
- ➕ Модель: SL016B;
- ➕ Максимальна швидкість перекачування: 20-25 л/хв;
- ➕ Кількість обертів холостого ходу (об/хв): 4500 об/хв;
- ➕ Тип палива: дизель, гас, вода.
- ➕ Вихід під шланг: 5/8” (16 мм, шланг у комплект не входить);
- ➕ Розмір насоса (висота x діаметр): 14.7 x 3.8 см;
⚡ Комплектація:
- ➕ Насос;
- ➕ Упаковка.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Діаметр насоса | 55 мм |
| Довжина кабелю | 2м м |
| Напруга мережі | 12 В |
| Продуктивність | 12 літрів/хв |
| Дозволені рідини | Олія, дизель |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Тип насоса | Електричний (від прикурювача) |
| Ток | 7А |
| Товар | Акумуляторний насос для перекачування палива 12 В, Дизельний перекачувальний насос для дизпалива LA-96 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴







