
Чоловіча тактична сумка і підсумка, Чоловіча тактична сумка барсетка, Тактичні месенджери сумки HY-39
450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 48syp6o6c7
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Чоловіча тактична сумка і підсумка, Чоловіча тактична сумка барсетка, Тактичні месенджери сумки HY-39
🛠️ Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
🛠️ Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
🛠️ Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень та кишень. Якість 100%
🛠️ Характеристики:
- 🔸 Передня кишеня: 16 см х 16 см х 5 см
- 🔸 Носиться під праву та ліву руку
- 🔸 Колір: Хакі
- 🔸 Плечовий ремінь: регулюється
- 🔸 Об’єм: 8 літрів
- 🔸 Розмір: 53 см х 22 см х 18 см (основний відділ 27 см)
- 🔸 Система підвіски Molle
- 🔸 Матеріал: Кордура 1000D (водовідштовхувальна тканина)
- 🔸 Смуга velcro: є
🛠️ Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Об'єм | 8 л мл |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Ширина | 18 см мм |
| Товар | Сумка-кобура наплічна, Сумка через плече з військової тканини Чоловіча армійська HY-39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






