-11%

Електровелосипед Дорожник Dorozhnik новий eCRYSTAL 36В 7,5Ач 350Вт красивий велосипед міський двоколісний
22 999 ₴
20 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ELB-D-26-191
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електровелосипед Дорожник Dorozhnik новий eCRYSTAL 36В 7,5Ач 350Вт красивий велосипед міський двоколісний, Електровелосипед для дачі


Електровелосипед ST Dorozhnik eCRYSTAL BH — це стильний і функціональний міський велосипед з електроприводом, призначений для комфортних поїздок містом та легкого бездоріжжя. Ця модель оснащена колесами діаметром 26 дюймів і рамою висотою 17 дюймів, що підходить для більшості дорослих користувачів і забезпечує зручну посадку. Велосипед виконаний у стильній кольоровій гамі — темно-зелений із сірими елементами, яка підкреслює його елегантний вигляд.
Особливості:
- Потужний електродвигун на 350 Вт: Дозволяє розвивати достатню швидкість для міських поїздок та долати підйоми.
- Ємний акумулятор 36 В, 7.5 А*год: Забезпечує до 40-50 км на одному заряді (залежно від умов та рівня підтримки електромотора).
- Комфортна рама 17 дюймів: Ідеальний розмір для середнього зросту, зручна посадка та стійкість на дорозі.
- Керування та режими: Кілька рівнів асистування, які дозволяють вибрати ступінь допомоги електропривода залежно від потреб.
- Міцна конструкція: Надійні матеріали та продуманий дизайн для тривалої експлуатації та стійкості в різних умовах.
ST Dorozhnik eCRYSTAL BH 2024 — це ідеальний вибір для тих, хто шукає зручний, потужний і стильний засіб пересування з можливістю економити сили на далеких відстанях.


ДОСТАВКА "ТОЧКА ВИДАЧІ ROZETKA"

Спосіб оплати "ПромОплата" : Кошти за замовлення, надходять до Прому під час виконання вашого замовлення, а нам ( продавцю ) вже тільки коли ви забрали посилку з пошти. Найбезпечніший спосіб оплати на Промі.

Спосіб доставки "Нова Пошта". Відправка вашого замовлення день в день на сервіс пошти до 17:00

Доставка сервісом "УкрПошта"
Відправка день в день вашого замовлення на відділення Укрпошти до 19:00
Відправка день в день вашого замовлення на відділення Укрпошти до 19:00

Ми на зв'язку у Пром-Чаті / Номеру Телефона / Та Viber і відкриті для технічної підтримки!

Наш магазин має статус "Топ Продавця" на Prom.UA та більше 3000+ замовлень. Ми цінуємо задоволення клієнта від звертання до нас та прагнемо бути краще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Зелений |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Стан | Новий |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Кількість швидкостей | 1.0 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Розмір рами | 17" |
| Переднє гальмо | Обідній V-brake |
| Надувні колеса | Да |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Крила | Да |
| Багажник | Да |
| Регульований винос керма | Да |
| Зарядний пристрій | Да |
| Назва | |
| Назва | Електровелосипед Доріжник Dorozhnik новий eCRYSTAL 36В 7,5 А·год 350 Вт гарний велосипед міський двоколісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 499 ₴






