
Машинка для стрижки голови VGR V-108 Домашні машинки для стрижки машинка FO-31
623 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: k7j6dz139
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔧 Машинка для стрижки голови VGR V-108 Домашні машинки для стрижки машинка FO-31
🎯 Різноманітне поєднання насадок та режимів гоління дозволяють реалізувати будь-які задуми для ідеального зовнішнього вигляду. З VGR V-108 неохайна щетина стане доглянутою та стильною – достатньо лише одного руху руки.
🎯 Для повного заряджання акумулятора потрібно 1.5 години, що забезпечує безперервну роботу машинки близько 120 хвилин. Цей набір зручно брати з собою у поїздки та подорожі, його можна заряджати у будь-якому місці та у будь-який час через ноутбуки, комп’ютери чи адаптери за допомогою USB-кабелю для заряджання. Заряд, що залишився, відображаються на світлодіодному дисплеї.
🎯 Відмінний набір на всі випадки життя, замість кількох приладів Вам достатньо мати один такий.
🎯 Характеристики:
- ✅ Спосіб регулювання довжини – зміна насадок
- ✅ Живлення – автономне/від мережі
- ✅ Матеріал лез – нержавіюча сталь
- ✅ Колір товару – сірий
- ✅ Мінімальна довжина стрижки – 0.5 мм
- ✅ Тип елементів живлення – акумулятор
- ✅ Час заряджання – 1.5 год
- ✅ Час автономної роботи – 120 хв
- ✅ Ширина ножа – 36 мм
- ✅ Максимальна довжина стрижки – 12 мм
- ✅ Додаткові функції – стрижка, стрижка бороди, фігурна стрижка
- ✅ Тип – набір для стрижки
- ✅ Вага – 250 г
- ✅ Самозаточувані ножі – так
🎯 Комплектація:
- ✅ Інструкція
- ✅ Кабель зарядки
- ✅ Підставка
- ✅ Насадки – 9 шт
- ✅ Машинка для стрижки
- ✅ Масло для змащування
- ✅ Заводська упаковка
- ✅ Щітка для чищення



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся бездротова VGR, Перука для бороди бездротова FO-31 |
| Кількість насадок | 9 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴








