
Велосипед алюміній 27,5 Formula MOTION AM DD рама-17" чорно-зелений (матовий) 2024
10 334 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-FR-27.5-214
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед Formula MOTION 29" Хардтейл 2024 без крил без багажника DD тріскачка
Гарантія
10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Вага велосипедиста
100 кг
Гальма
160мм, YINXING DB-01
Вес Нетто Ед
17
Зріст велосипедиста
178-185
Ростовка рами
17"
Діаметр колеса
27,5
Покришки
29" x 2.10, WANDA W2003
Ободи
29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18
Сідло
CRO 2503-01
Бренд велосипеда
Formula
Ручки керма
JUNTAI JT-G262
Задній перемикач
SHIMANO ARDTZ500GSD, 7 швидк.
Передній перемикач
SHIMANO FD-TZ500
Касета/трищітка
SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т
Педалі
Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236
Винос
Алюмiнiй, довжина: 80мм, JIASHIHE JSH-306
Матеріал рами
Алюмінієва, полегшена
Особенности материала рамы
Алюмінієва, полегшена
Вилка
Амортизаційна з локаутом, cталь
Підсидільний штир
Високоміцна сталь, 27.2мм х 350мм, без замка, FUWEI SP-200
Кермо
Високоміцна сталь, L680мм, чорний (матовий), RUIAN T-02
Шатуни
Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42Т, XH-B-AM012
Тип переключателя
Відсутній
Призначення велосипеду
Всюди
Категорія велосипеду
Гірський
Тип переденього гальма
Дисковий
Тип гальма
Дискові
Тип заднього гальма
Дискові механічні
Каретка
Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A
Ручки перемикання
Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 21
Багажнік
Нема
Втулки
сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, передній ексцентрик
Країна виробник
Україна
Стать
Унісекс
Тип рами
Хардтейл
Тип амортизації
Хардтейл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гірські |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Призначення | Всюди |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 29" |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Педалі | Алюмінієві платформи з зачепами |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Покришки | Wanda 29X2.10 універсальний протектор |
| Підходить на зріст, см | 165-180; 175-185; 185-200 |
| Рік | 2024 |
| Вага (кг) | 16,6 |
| Цепь | KMC Z-7 |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, ексцентрик |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Гальма | дискові 160/160 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Ручки керма | Гума |
| УКТВЕД | 8712003000 |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 36H |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Вынос | Алюміній 80мм |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Кермова колонка | 1-1/8 |
| Передній перемикач | Shimano AFDTZ500DSDM6 |
| Касета/тріскачка | Shimano TZ500-7, 7K зірочки задні |
| Підсідельний штир | Сталь, 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 334 ₴
