Діаметр коліс 26" Матеріал рами алюміній Рама алюміній, полегшена Розмір рами 15" Вилка Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом Руль Ергономічного типу, посилень, сталь, 680 мм д.31,8мм Рульова колонка 1-1/8" Винос Алюміній 80мм Каретка Картридж, з пило-вологозахистом Шатуні сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу Передній перемикач Shimano AFDTZ500DSDM6 Задній перемикач Shimano RD-TZ500, 7k Ручки перемикання 7, 7K зірочки задні Кількість швидкостей 21 Цеп KMC Z-7 Ручки руля Гума Переднє гальмо Дисковий механічний Задній гальмо Дисковий механічний Втулка передня сталь, кулькові підшипники, посилений літій фланець 14G 36H, ексцентрик Втулка задня Ободі Двостинний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H Шини Wanda 26X2.10 універсальний протектор 16.3 Гарантія 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів Призначення По пересіченій місцевості Підходити на зріст, см 150-165
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гірські |
| Стать | Жіночий |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Призначення | Всюди |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 26" |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Педалі | Алюмінієві платформи з зачепами |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Покришки | Wanda 26X2.10 |
| Підходить на зріст, см | 155-170 |
| Рік | 2024 |
| Вага (кг) | 16,3 |
| Цепь | KMC Z-7 |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, ексцентрик |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Гальма | дискові 160/160 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Ручки керма | Гума |
| УКТВЕД | 8712003000 |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 36H |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Вынос | Алюміній 80мм |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Передній перемикач | Shimano AFDTZ500DSDM6 |
| Касета/тріскачка | Shimano TZ500-7, 7K зірочки задні |
| Підсідельний штир | Сталь, 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 650 ₴
