
Електровелосипед Formula eCURSOR MAN AM 48B 500Вт 40 км/год - м-ELB-FR-28-013
35 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: ELB-FR-28-013
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Макс швидкість 40 км/год
|
Ємність батареї |
12.5 (залежить від комплектації) |
|
Потужність мотору |
500 |
| Напруга | 48 |
|
Тип мотора |
редуктор. |
| Рама | алюміній, полегшена |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Винос | Алюміній 80мм |
| Шатуни | Сталь, 24*38T |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4009-L-2, 9шв |
| Касета/трещітка | Sunshine 11-34 , 9шв |
| Ручки керма | Гума |
| Заднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка задня | Алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H |
| Шини | 28x1,75 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 260*180 mm |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна); повнорозмірні брудозахисні крила |
| Призначення | Всюди |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Рік | 2024 |
| Кількість отворів під спицю | 36 |
| Матеріал рами | алюміній |
| Розмір рами | 20" |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Передній перемикач | L-twoo FD-V5009L-2 |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO SL-V4009 L2 R9 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Переднє гальмо | Дискове механічне |
| Втулка передня | Алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H, ексцентрик |
| Ободи | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Гальма | дискові, механічні Yinxing DB-06 ротор 160мм |
| Педалі | Алюмінієві платформи з зачепами |
| Багажник | сталевий, вантажопідйомність 15кг |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Підходить на зріст, см | 170-190 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса | 28 мм |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴