Подарунок
-5%

Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-18" синій з сірим 2022
21 250 ₴
20 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-LN-27.5-144
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 450 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-18" синій з сірим 2022»
Велосипед 27.5 Leon XC 80 AM Hydraulic lock out HDD 2022
Відмінний варіант для регулярної експлуатації. Підійде як для аматорських прогулянок, так і для тренувань. Модель випускається у двох розмірах рами, на зріст від 168 до 185 см. Хардтейл зібраний на алюмінієвій рамі з полірованими швами та внутрішньою проводкою тросів, надаючи витонченого вигляду та невеликої ваги в 14.9 кг. Це набагато легше за сталеві аналоги. Трансмісія оснащена 24-швидкісною трансмісією від Microshift, має великий діапазон передач переважним для далеких поїздок. Встановлена пружинно-олійна вилка, яка згладить дорожні недоліки. 27.5” діаметр колеса порадують відмінною маневреністю та накатом, завдяки промисловим підшипникам, а гідравлічні гальма – чуйністю. Для більш комфортної експлуатації є можливість встановлення заднього багажника, фляготримача, насоса та інших аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 18" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 250 ₴
