Велосипед AL 29" Leon TN-70 AM Hydraulic lock out HDD рама-17,5" чорний з червоним (м) 2022
22 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: OPS-LN-29-141
Велосипед AL 29" Leon TN-70 AM Hydraulic lock out HDD рама-17,5" чорний з червоним (м) 2022Немає в наявності
22 850 ₴
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед 29 Leon TN-70 AM Hydraulic lock out HDD 2022
Впевнений середній клас гірських велосипедів. Відмінно підійде для покатушок по місту і бездоріжжю. Модель випускається у двох ростовках, з розрахунком на зріст від 165 до 195 см. Для цих типів велосипедів має досить невелику вагу - 15.4 кг, що значно менше сталевих аналогів. Зібраний на полегшеній алюмінієвій рамі з внутрішньою проводкою тросів і полірованими швами. Встановлено універсальну 18-швидкісну трансмісію від Microshift, яка підійде як для ближніх, так і дальніх дистанцій. Колеса 29" діаметру порадують накатом і прохідністю. Чудовий хід по будь-якому виду покриття додасть пружинно масляна вилка з ходом 100мм, а контроль швидкості забезпечать надійні гідравлічні гальма з ротором 160мм. Для комфортнішої їзди на велосипед можливе встановлення заднього багажника, фляготримача, переднього і заднього світла та інших аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 17.5" |
| Зріст велосипедиста | 180-195 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 850 ₴