-4%

Велосипед AL 27.5" Leon XC-70 AM Hydraulic lock out HDD рама-18" синій з сірим 2022
22 400 ₴
21 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-LN-27.5-134
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірський велосипед для регулярної експлуатації як по місту, так і по бездоріжжю. Модель випускається у двох розмірах на зріст від 168 до 185 см. Для цих типів велосипедів має невелику вагу, всього 14.8 кг, що значно менше ніж у сталевих аналогів. Зібраний на полегшеній алюмінієвій рамі з внутрішньою проводкою тросів і шліфованими швами. Встановлено універсальну 18 швидкісну трансмісію, яка підійде як для ближніх, так і дальніх дистанцій. Колеса діаметром 27.5" оснащені промисловими втулками та покришками з універсальним протектором. Чудовий хід по будь-якому виду покриття додасть пружинно масляна вилка з ходом 100мм, а контроль швидкості забезпечать надійні гідравлічні гальма з ротором 160мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 18" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 400 ₴