-2%

Велосипед сталь 26 Dorozhnik LUX планет рама-17" червоний з багажником задн St з кошиком Pl з крилом St 2024
9 623 ₴
9 423 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPS-D-26-251
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип амортизації Ригід
Тип Міські
Стать Універсальна
Матеріал рами сталь
Розмір рами 17″
Кермо Ергономічного типу, посилене, сталь
Каретка Картридж, з пило-вологозахистом
Задній перемикач Falcon 3
Кількість швидкостей 3
Ручки керма Гума
Заднє гальмо Ободной
Втулка задня Планетарна Faclon 3 швидкості
Покришки Wanda 26*2.0, дорожній протектор
Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем
Вага (кг) 16.5
Призначення По місту
Вага велосипедиста, кг до 110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16.5 кг |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 423 ₴