
Електровелосипед KelbBike 26" 250W+PAS 25 км/год Чорний
29 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0565-1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електровелосипед дорожній сталевий KelbBike 26" Швидкість 25 км/год 250W+PAS Чорний
Кольори: чорний та синій! Рама: сталева Гальма: V-brake алюмінієвий Вилка: сталева жорстка Обід: алюмінієвий подвійний 26*14G*36H*1.75 Двигун: 14G*36H*100*140*3/8 Ланцюг: 112L Камера: Kenda Покришка: Передній перемикач: Shimano RD TY21 + шифтер TX50 Акумулятор: 36V 12A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Рік випуску | 2019 |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 399 ₴




