РАМА
Рама
Сталева, disk
Вилка
Crossride 26", хід 80мм, сталь
Рульова колонка
Neco
ПРИВІД
Швидкостей
21
Манетки
Sunrun SL-KD-80 ревошифт
Передній перемикач
Sunrun FD-QD-35
Задній перемикач
Sunrun RD-HG-26
Касета
Shunfeng 14-28t
Шатуны
Neco 42x34x24t
Цепь
MAYA
Каретка
Neco
ТОРМОЗА
Тип тормозов
Repute, disk 160/160
Тормозные ручки
Sunrun
КОЛЕСА
Обода
Gravity 26" черные, 36H
Спицы
черные
Покрышки
Forza 26x2,1
КОМПЛЕКТУЮЩИЕ
Руль
Crossride 560x31,8 сталь
Грипсы
резиновые 120мм
Вынос
Crossride
Седло
Crossride
Подседельный штырь
Crossride
Педали
Neco
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 16 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Рік випуску | 2022 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 049 ₴


