Велосипед 24" Crossride SHARK MTB рама 13"
ОГЛЯДНІ
Тип велосипеда MTB, Хартейл
Діаметр коліс 24
Розмір рами 13"
Вага (сір.) 15
Макс. споряджена вага 110
Рік 2023
Колір чорно-червоний, сіро-жовтий, сіро-жовтий
РАМА
Рама сталева, V-brake
Виделка MODO 24 MTB
Кермова колонка Shine Wings
ПРИВОД
Скоростей 21
Манетки Sunrun SL-KD-80
Передній перемикач Sunrun FD-QD35
Задний переключатель Sunrun RD-HG-26A
Касета Shunfeng 14-28t
Шатуни Crossride MTB CT 42x34x24t
Ланцюг MAYA P7002
Каретка Neco
ГАЛЬМИ
Тип гальм Shunfeng, V-brake
Гальмівні ручки Sunrun
КОЛЕСА
Ободи
Zhili 015D 24
Спиці чорні
Покришки Forza 24x2,10
КОМПЛЕКТУВАЛЬНІ
Кермо MTB CT HB002 25,4x560mm
Грипси гумові
Винос MTB CT 60 mm
Сідло Veloman Comfort
Підсідельний штир Crossride 25,4x250mm
Педалі MTB пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 40 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Інтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 24" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴
