
Дитяча плюшева гуска, Плюшева іграшка гуска-обійми, Гуска-обійми, Плюшевий гусь-подушка QK-65
567 ₴
- Немає в наявності
- Код: 939vg55
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📝 Дитяча плюшева гуска, Плюшева іграшка гуска-обійми, Гуска-обійми, Плюшевий гусь-подушка QK-65
💡 Дуже м’яка і мила іграшка-антистрес. Можна використовувати як подушку, ще з нею дуже приємно обійматись!
💡 Відмінний подарунок як для дорослого, так і для дитини.
💡 Море позитивних емоцій буде забезпечено надовго!
💡 Переваги:
- 🔹 Не має дрібних деталей, тому підходить навіть маленьким діткам;
- 🔹 Великого розміру – 110см;
- 🔹 Ззаду іграшки є невелика таємна блискавка, завдяки якій можна вийняти наповнювач для зручності прання.
- 🔹 Приємний на дотик;
- 🔹 Іграшка зроблена з приємного, еластичного, екологічно чистого плюшу, не токсичного та гіпоалергенного;
- 🔹 Можна використовувати як подушку;
- 🔹 Наповнювач-холофайбер;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 110 см |
| Матеріал | Плюш |
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Прання | Машинна/ручна |
| Тип іграшки | Птиця |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | М'яка подушка-обійми 110 см, Дитяча іграшкова подушка, Плюшевий гусак-подушка, Гуси-обіймусі QK-65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴








