Санки пластикові польського виробника. Це ідеально підійде для вашої дитини під час зимових канікул.
Суцільна спинка на чотирьох гвинтах. Знімна спинка. Передні ремені закриті пряжкою, захищаючи дитину від падіння із саней.
Під час проєктування було використано інноваційне рішення кріплення троса з ручкою.
Санки обладнані металевими полозами з неіржавкої сталі!
Є в наявності санки зелені, рожеві, червоні. Колір спинки на вибір: зелені, червоні.
Технічні характеристики:
Ширина: 46 см
Довжина: 90 см
Висота зі спинкою: 45 см
Висота саней: 29 см
Матеріал: пластик
Знімна спинка
Двомісні
Максимальне навантаження: 80 кг
Вік користувача: 2+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marmat |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴

