
Машинка для стрижки волосся бездротова VGR V-073, Миюча машинка для стрижки, Тример бездротовий OY-62
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9c679otu1
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Машинка для стрижки волосся бездротова VGR V-073, Миюча машинка для стрижки, Тример бездротовий OY-62
💡 Бездротова машинка триммер VGR V-073 поєднує в собі машинку для стрижки волосся та бороди зі змінними 4 насадками (1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм). Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию.
💡 Крім того, його можна використовувати для видалення надмірної рослинності на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
💡 Машинка для стрижки волосся VGR-V-073 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації. Леза виконані з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує максимально довгу гостроту та комфортність використання. У комплекті йде зарядний шнур USB, а також щіточка для очищення та олія для лез.
💡 Особливості:
- ⭐ Має стильний дизайн;
- ⭐ Ідеальний помічник у відрядженнях.
- ⭐ Підходить як для дітей, так і для дорослих;
- ⭐ Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
- ⭐ Зручно лягає в руці і має легку вагу;
- ⭐ Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- ⭐ Вона функціональна і проста в управлінні;
- ⭐ Акумулятор дозволить тримеру працювати автономно протягом 250 хвилин, а також машинка може працювати від мережі;
- ⭐ Має міцний корпус, стійкий до дії вібрації, низький рівень шуму. Хід – дуже плавання;
💡 Характеристики:
- ⭐ Індикація заряджання;
- ⭐ Регулювання довжини: змінні насадки;
- ⭐ Час роботи від акумулятора: близько 250 хвилин;
- ⭐ Кількість змінних насадок: 4 штуки (1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм).
- ⭐ Тип живлення: Акумулятор або від мережі 220 Вт;
- ⭐ Тип: Машинка для стрижки бороди та вусів;
- ⭐ Модель: VGR V-073;
- ⭐ Потужність: 5 Вт;
- ⭐ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ⭐ Час заряджання: 2,5 год.;
💡 Комплектація:
- ⭐ 4 насадки (1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм);
- ⭐ Масло для змащування ножів;
- ⭐ Кабель для заряджання (є можливість заряджати в автомобілі);
- ⭐ Щітка для очищення;
- ⭐ Фірмова подарункова коробка.
- ⭐ Машинка для стрижки бороди та вусів VGR V-073 ;
- ⭐ Інструкція (англійською мовою);


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VGR |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Чоловічий набір для стриження волосся акумуляторний, Тример для бороди Тример вісків OY-62 |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 520 ₴








