Дитячі санчата Marmat пластикові, на мотузці, фіолетові
Санки Marmat великі, двомісні, зручні, комфортні! Мають зручні спинки та ремені безпеки для дитини
Під час проєктування було використано інноваційне рішення кріплення троса з ручкою.
Санки обладнані металевими полозами з неіржавкої сталі!
Розміри:
Ширина: 46 см
Довжина: 90 см
Висота: 29 см
Навантаження: до 80 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marmat |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Санки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴

