Санки — це не транспортний засіб, а справжнє джерело позитивних емоцій і веселощів для дітей!
Каркас саней виготовлений із металу, сидіння — поздовжні дерев'яні планки. Для більшої зручності санки обладнані спинкою й батьківською ручкою. До комплекту входить шнурок і ремінь безпеки.
Колір каркаса: бордовий.
Довжина — 80 см, ширина — 40.
Висота ручки від підлоги — 90 см.
Для додаткового комфорту та безпеки дитини санки обладнані спинкою, заввишки 15 см.
Висота від підлоги до сидіння — 21 см.
Розміри/габарити
- довжина (см): 80 см
- ширина (см): 40 см
- висота (см): 90 см
Розмір упаковки: 80 см × 40 см × 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Супутник |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Ручка-штовхач |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Санки-полозки |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴
