Дитячі санчата "Королівські" із розворотною спинкою
Висока спинка. Конструкція з розворотною спинкою та ручкою штовхачем. Складана конструкція для зберігання і транспортування.
Характеристики
Виробник: УкрПром
Країна-виробник: Україна
Матеріал: Метал
Максимальне навантаження: 100.0 (кг)
Особливості: Ручка-штовхач, Знімна спинка
Розміри
Довжина: 88.0 (см)
Ширина: 37.0 (см)
Висота: 68.0 (см)
Маса: 5.0 (кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УкрПром |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 68 см |
| Довжина | 88 см |
| Маса | 5 кг |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Тип | Санки |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴





